Pogledaj jedan post
Old 26.08.2017., 01:50   #51
Da su ljudi libertarijanci i tržišno orijentirani ne bi više išli u podkapacitetne pučke škole niti respektirali te papire gdje manjina samo radi u svojoj struci a ostalo na HZZ. Školstvo nam ne vode biznismeni,pro tržišno orijentirani ljudi a najbolje ga je dati u ruke privatnika jer je tortura državnog obrazovanja gubitak vremena. S obzirom da sam završio školstvo u ovom sustavu,mogu slobodno reći da me nisu naučili ništa. KOliko su to odgojne i obrazovne institucije najbolje se vidi na stanju u društvu,svi su prošli državno školstvo a taj građanski odgoj je samo religija koja promiče vjeru u ovaj sustav.

Quote:
Harry Haller kaže: Pogledaj post
Ali događa se nešto na ljevici, Radnička fronta i Nova Ljevica, a ne ove neke mlake socijaldemokracije. Počet će ekproprijacije uskoro, a zna se tko su krupni kapitalisti kojima sviraju muzičari sa dekadentnog zapada.
I što će napraviti eksproprijacijom? Staviti firme u državno vlasništvo? Pa svaki konkurentan radnik koji radi tamo je potlačen uz to postoje pauze po 1 sat ili 50 minuta sa izuzetno nesposobnim osobljem i negativnom selekcijom,ostao sam zatečen kad sam čuo da u jednoj državnoj firmi sezonski radnik ima 5000 Kn plaću neto. Postoji sindikat no on ne reagira već je on oružje nekonkurentnih radnika. Radnička fronta postoji samo zato da nekonkurentni radnici koji su njihovi prvaci očuvaju radna mjesta samo što to Kapović,Miošević,onaj koji želi isključiti struju u HEPu ne mogu otvoreno reći već moraju to zamotati u borbu protiv kapitala iako se i sami bore za kapital ali svoj. Eksproprijacija se već događa oduzimanjem viška zarade ljudima od plaće pa što socijalistički genijalci rade unatoč svom ulupanom iznosu? Kreću na porez na nekretnine a slijedeća faza je dolazak osloboditelja iz Rf i prisilan rad za par bogatih crvenih buržuja koji bi zaustavili iseljavanje u otvorenija tržišta. Oni su zla plima koju treba napustiti prije nego nas zahvati i raditi tam ogdje proleter ne pomišlja dizati takve revolucije jer je dobro plaćen.

Zadnje uređivanje Detektor : 26.08.2017. at 02:08.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom