Pogledaj jedan post
Old 30.09.2017., 23:25   #110
Quote:
Kudum kaže: Pogledaj post
slažem se da ima raznik klipova. ja sam mislio na ovaj, djeluje mi da je razuman i ne govori o nečemu "svojem", kao u tim primjerima koje si ti naveo. Da musliman govori isto to, imalo bi manju snagu i ljudi bi rekli da je on obični apologet koji hvali "svog konja". ali to ovdje nije slučaj.
https://www.youtube.com/watch?v=JiPU...channel=XxxXxx

Brutalna islamska propaganda (je li to neki marginalni rabin ili neka budala ili zaluđenik, nebitno) i ponovljeno klepetanje o uništenju države Izrael - da se eliminiše Izrael, pa će islam postati svjetska religija. Sramotno je takve videe reklamirat kao što to ti činiš.... To je vjerski govor krajnje mržnje. Zlurado vrtenje da se država Izrael mora eliminirati. Antisemitizam pod krinkom "rabin je to rekao, nisam ja, ja samo stavljam link na taj video s youtubea i mislim da je "razuman" i "uvjerljiviji" jer to nije izjavio musliman".

Mokri snovi islamista o eliminaciji sekularne države Izrael, koja stoji na strani naprednog Zapada i Zapad na njezinoj strani i obrani....
Realnost je da se islami po svijetu urušavaju sami u sebe i raspadaju. Slijedi im sekularizacija i osipanje članstva...
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom