Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 15:30   #184
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
On konstantno izvrce cinjenice i muti vodu. Moras shvatiti da mu je to posao. Kao sto je to posao medijima i raznim "strucnjacima" u tim medijima koji ljudima lazu. Uz tv imas takve kojima je to posao non stop pisati komentare po svim portalima. Siriti defetizam i usmjeravati misli citatelja u nekom drugom smjeru. Aktivni su i na FB sa kometarima i sa raznim stranicama "Dnevna doza Rvatine", Dalmatinca i sl. Nema takvih stranica tipa "Dnevna doza hrvatskog Srbina". "Dnevna doza Pupovca", cetnika, doza jugoslovencine i sl. Sve je to informacijski rat i manipulacija. Tako i na raznim forumima imas ljude kojima je to posao.

I naravno da sumski razbojnici nebi osvojili Zagreb. Banda zlocinacka koja je terorizirala Hrvate i Srbe po selima, radila diverzije i dizala pobune i bila konstanto u defanzivi da nije nikakva vojna sila. Bavili su stvarima tipa slucaja na Kozari. Dizali pobune po srpskim selima. Uglavnom propagandom i pod prijetnjom novacili ljude u svoje redove. Otimali ljudima stoku, hranu i stvarali nered. Dizali Srbe po selima protiv NDH jer bi ima takav kosmar odgovarao. Postoji izjava Mose Pijade kako treba nastupati. Sto vise unesrecenih i ljudi bez domova, to bolje za nasu partiju. Ljudi ce nam tad sami prilaziti, necemo ih morati sve na silu novaciti.

https://www.hkv.hr/images/thumbnails...it-650x488.jpg

To su radili na Kozari, da bi na kraju nam ispricali totalno drugu i laznu pricu. NDH je povela akciju protiv te bande. A ta banda je srpske civile pohvatala i gonila ih ispred sebe da se crveni tako izvuku iz obruca. Znajuci da vojska NDH nece ubijati civile koji su bili pomjesani sa crvenim teroristima. E time su se ti komunisti bavili cijelo vrijeme rata. A na kraju nam ispricali pricu da su ustase izvele akciju Kozara bezveze tako. Da su isli tamo mrznjom da bi ubijali srpski narod. A u toj akciji uz ustase ratovali su i cetnici zajedno. E to banda nezna niti dans objasnit. Na to pitanje ne odgovaraju. Jer kako sad ustase i cetnici zajedno ratuju i ubijaju srpske civile po Kozari.

A istina o ww2 na prostoru NDH je potpuno drugacija od one komunistike koja je i dan danas sluzbena u RH. I u koju se nesmije dirat. Koja se nsmije istrazivat i koju toliko brane od bilo kakve provjere.

Vojska NDH i cetnici su bili u savezu protiv komunista na prostoru NDH. To je istina koju neces cuti od crvenih. Cetnici su priznavali NDH a ta ista ih je pomagala u lijekovima, hrani, oruzju i transportu. Cetnici su sluzili da zastite srpska sela od komunistickog divljanja. Od onoga sto sam gore objasnio. A mi danas ucimo da je NDH imala samo za cilj da pobije Srbe i da su to radili. Da su to htjeli raditi. Selo po selo bi razorili svim mogucim naoruzanjem. Artiljerijom, iz izraka i pjesadijom. A taj narod bi kompletno pobjegao iz tih sela za Srbiju. A zasto nisu pobjegli? Zato jer je laz da je NDH tamanila Srbe. Da je to i pokusala, svi ti Srbi bi pobjegli.

Jer narod koji je ugrozen bjezi. vidjeli smo tu u posljednjim ratovma kada su bjezali i Albanci i Hrvati i SRbi i Muslimani. To vam mora biti jasno. Da narod ako je ugrozen, da narod bjezi. A netko ako zeli zatrti taj narod i ima vojsku, da bi im sva sela popalio i razorio. A toga u NDH nema.

Nije mi to padalo na um mada sam primijetio neke nelogičnosti kod njega.

A što se tiče četnika ne bih se složio, mada je bilo dosta frakcija, a ja se baš ne kužim u temu: četnici.
Kruger Jr is offline  
Odgovori s citatom