Pogledaj jedan post
Old 13.01.2008., 16:33   #18
Quote:
ariel23 kaže: Pogledaj post
eto ja ti imam lose iskustvo sa hasplom i nikada vise ne bih otisla k njemu ni za zivu glavu. ne kazem ja da je on los doktor...ima covjek klikere u glavi ali kod mene je zajebo stvar i ja mu ne mogu oprostiti.
bila sam ti i kod prodanovskog. on je mene htio operirati ali srecom nisam mu dala...pa otisla za lovran... jer sam cula svasta o njemu .
to mi traje vec 9 godina...do sada pregledalo me je 26 doktora... i lezala sam u mnogim zdrastvenim ustanovama pa znam nekog vraga. ne mozes nista ni cuti lose o hasplu kada si samo na salati. ja sam eto svasta cula o hasplu, bojanicu,pecini.....jer hodam po drugim bolnicama. u lovran ti draga moja dolaze sami popravci....sretnik je onaj tko dodje odmah tamo. sa salate ih ima hvala bogu puno,puno......-
ne znam sta da kazem........grozno sve u svemu
otprilike znam sto prolazis, to sve isto sam imala s prodanovskim - i isto mi je napravio taj kennet johns zahvat

ja sam stvarno imala dobro iskustvo s hasplom, i te price o njemu nisam cula samo na salati nego i u toplicama i od nekih sportasa
a na kraju, to operirano koljeno mi je u boljem stanju no ovo drugo

pecina cini mi se vise ne operira - i sva sreca, jer vec njegovi kolege otvoreno pricaju o njegovim neuspjesima

a nist sad.......drzim fige da ti to sve uspiju dobro pokrpat
sve to kaj ti se naredalo je puno kompliciranije od obicne ligamentoplastike
female_zg is offline  
Odgovori s citatom