Pogledaj jedan post
Old 12.08.2008., 10:34   #6
Quote:
iNViSiBLE FOR F kaže: Pogledaj post
puni naziv: Hrvatska Osiguravajuca Kuca (Hrvatska Odvjetnicka Komora)!
ista cijena je i u Velebit osiguranju, Generali osiguranju, Kvarner Osiguranju i Jadransko osiguranju
Cijenu diktira RH, a sve u cemu se moze razlikovat je režijski dodatak koji određuje pojedini osiguratelj! najveca razlika medji hrvatskim osigurateljima je 4% pa si racunajte koliko kosta ona polica koja je 200 kn jeftinija!
Kod ugovaranja police AO nezgoda nije obvezan dio osiguranja i kosta od 50 na vise kuna - najcesce 96kn
Osiguranje od nezgode si provjerite sami dali treba ugovarati ili ne - po mojoj procjeni ko god ne ugovori taj je kreten!
Osiguravajte u kuci kojoj vjerujete jer to NIJE uvijek osiguranje onog koga vi lupite!!!!
Kome vjerovat je subjektivno!
hvala ti na odgovoru , u RH nažalost je bitno ( ipak ) samo koje osiguranje ima "krivac" u prometnoj nezgodi osim ako imaš kasko koje si ja ipak ne mogu ( možda ni ne želim ) priuštiti ! cijena se još može razlikovati u tome da li je osiguravatelj "trgovački" mudar pa odobrava popust za gotovinsko plaćanje - tako sam prošle godine "prekinuo" sa mojim dugogodišnjim partnerom , Croatia osiguranjem koji su si dopustili bahatost da ukinu got.popust za Jadransko sam prvi put čuo kad sam u nekoj selendri imao čvenk s Golf I ( ili 2 ? ) , nisam bio kriv - vozila ženska bez težih posljedica
P.s.a ne vjerujem nikom jer nemam razloga vjerovati im - sigurno je samo da im ti trebaš uplatiti premiju , a kad trebaš dobiti odštetu onda to često ne ide tako lako

Zadnje uređivanje geostanko : 12.08.2008. at 10:48. Reason: dodatak
geostanko is offline  
Odgovori s citatom