Pogledaj jedan post
Old 01.08.2006., 11:08   #147
Quote:
Num_Lock kaže:
yep prvenstveno zato što tornjaci imaju 2-3 obroka dnevno,a vukovi koji jedu 5-6 puta (ako) tjedno napadaju stada kad fakat nemaju što ulovit.

u borbi 1v1 (iako vukovi napadaju u čoporu i to se nebi desilo nikad) vuk bi rastrgao tornjaka ko beba zvečku jer je krvoločni ubojica dok tornjak to nije.
I tvrdim da su sve divlje životinje (mesojedi) snažniji od domaćih (mesojeda) tu ne uključujem tzv. "borbene pse"
Potpuno si u pravu,bilo je nedavno na tv kako se covik zalia da mu je vuk pred ocima zakla sarplaninca koji je po meni snazniji od tornjaka a stvoren je kao i tornjak za borbu s vukovima i cuvanje stada.Kad par vukova upadne na posjed koji cuvaju tornjaci ili sarplaninci(koji usput nose debele ogrlice da mu je jako tesko doci do vrata) psi ce vjerovatno obraniti svoje ali ako se sretnu vani npr tornjak i dobar primjerak vuka moram reci da vuk ima malu prednost.Sta se tice borbenih pasa citao sam da je jednom prilikom vuk uhvacen i pusten sa pitom u ring pri cemu ga je pit dobro osakatia i onda zakla ali opet napominjem vuk tu nije na svom terenu,mislim da bi u divljini i pit ima problema s njim.
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Odgovori s citatom