Pogledaj jedan post
Old 30.09.2006., 02:24   #13
Quote:
zizitop kaže:
Idem li na ultrazvuk svaki pregled, svakih 4 tjedana? naime, sada sam u 15-tom tjednu, sljedeći tjedan imam pregled i zanima me, ako ne idem na ultrazvuk (a dobila sam tu informaciju da se ne ide baš svaki pregled) kako ću znati da se beba dobro razvija i da je sve ok????
Ja idem na uzv kod svakog pregleda, a u prosjeku me doc naručuje svako 4-6 tjedana, kako kad.

Sad sam u 23 tjednu (znači još tejdan dana pa 6 mjeseci), bila sam do sad mislim jedno 5 puta - zadnji je bio onaj 3D i to bih svakom preproučila jer je feeling totalno euforičan - vidiš doslovno svoje dijete kako izgleda - ono prava beba.

S tim da mislim da je na 3D najbolj ići nakon navršenog 5 mjeseca jer tad je beba dovoljno velika da joj vidiš sve živo, crte lica, kako se mršti, kako trlja rukicom oko, sve...

Par mojih frendica i rođakinja koje su rodile zadnjih 2 godine također su u prosjeku za vrijeme trajanja trudnoće bile na jedno cca 6 do 10 uzv (jedna čak 14) pregleda i djeca su im skroz normalna, napredna, živahna - tako da nemam neki strah da će to imati negativan utjecaj na djetetovo zdravlje, a i ja sam puno mirnija kad vidim da je s bebom sve ok.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom