Pogledaj jedan post
Old 28.08.2008., 13:40   #9
Quote:
Matovila kaže: Pogledaj post


Zlobno je udijeliti takav komentar ako ti nije poznata situacija. Ja ne mislim da bilo tko skupo financira necije zdravstveno! Bar ne ti, moje!

Kao prvo, ne sjecam se kad sam zadnji puta bila kod dr. vjerojatno u 2 razredu srednje zbog mononukleoze...

Kao drugo, imam dovoljno za zivot, koliko mi treba. Ne zelim besplatan javni prijevoz... niti ga koristim....

Kao trece, mislim da dovoljno vracam drustvu time sto volontiram u udruzi koja pomaze drugima u nevolji...
Ako imas dovoljno za zivot, koliko ti treba, onda si mozes placati i zdravstveno osiguranje, a ne svercati se kao nezaposlena. Ako se toliko hvalis svojim zdravljem i sigurna si u njega, onda ti zdravstveno osiguranje mozda niti ne treba? I mnogi drugi imali bi dovoljno za zivot, kada ne bi morali placati tolike doprinose na svoju placu, da bi vi koji ne zelite raditi imali sva prava kao i oni koji rade. Solidariziraj se malo i s onima koji rade po cijeli dan za minimalac, a iz cijih doprinosa se financiraju oni kojima nije potrebno raditi, pa se sama pobrini za svoje zdravstveno osiguranje.
Neznadar is offline  
Odgovori s citatom