Pogledaj jedan post
Old 04.04.2006., 10:45   #11
Quote:
adamdodge kaže:
Daj molim te. Da li sam ja rekao da nasa kuhinja ne valja i da je njihova super? Nisam.

Da li si ikada jeo hranu iz slow cookera ? Iz smokera? Da li si jeo pulled pork iz Virginie? Da li si jeo BBQ ribs?

Znaci za tebe nema ptice do prasice, nema nista drugo nego samo sa gradela? I niti jedna druga kuhinja osim Hrvatske ne valja.

Pa tvoja kuhinja je bas stvarno mastovita - stalno isto....gradele 1, gradele 2, gradele 3, gradele 123455......Zzzzzzzz

Osim Hrvatske kuhinje ajde malo avanturizma pa probaj nesto drugo. Mozda ti se nesto svidi a nesto ne. Ne trebas odmah pljuvati po drugima. Hvala.
Ovo naspram ovog.

ili

Ovo naspram ovog?

Čekaj da razmislim.

Osim toga...

Ma volim ja sve probat, ali mi se kod zamisli o "slow cookeru" najviše ne sviđa to što se očito radi o očitoj amričkoj pizdariji i izmišljotini tipa "specijalni nož za guljenje naranči" ili "nož za povrće" ili "tava za tri jela u kojoj se ne miješaju okusi" ili "posebna tava za palačinke" ili takve i slične beskorisne pizdarije namjenjene priglupim amerikancima koji nikada u životu kokoš uživo vidjeli nisu a kod nas na takve skupe i za nas bespotrebne stvari nasjedaju pokondirene tikve koje pate za ameeeriiičkim stvarima.

Quote:
SMOKEY MOUNTAIN
COOKER SMOKER
Want authentic smokehouse flavor? The Smokey Mountain Cooker™ smoker is the grill for you.
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom