Pogledaj jedan post
Old 16.08.2013., 08:16   #88
Quote:
Johny Bravo2 kaže: Pogledaj post
Jutro vam ovo sunčano... pozitivax si ti uzela kaj ili si bila jučer na M.Bistrici.. ne sjećam se ovako razumnog opisa.. tvog inače relnog i oštrog pera..
Da lijepo si to rekla i opisala.
To tako doživljavaju emotivci .A kaj je sa onima kojima su ti senzori nerazvijeni misliš li da ih on ,,neemotivci,, nemogu malo izoštriti..kako je netko rekao.Ako ima volje bit će i djela.
Dobro jutro Johnny

Da uzela sam onu moju obožavanu lepinju u ulju i kobasicu sa senfom, jučer u Stenjevcu, na proštenju...nakon kaj sam poslušala izvrsnu propovijed velečasnog Miklenića. Uvijek tak to djeluje pozitivno na mene....pametan čovjek i dobra klopa. Baca mi osmijeh na lice

Ako netko ne zna pokazati i ne može verbalno/neverbalno ljubav i afekciju a emotivcu je to važno (mi živimo od ljubavi, dodira i slatkih stvari ) tada je takav odnos mučenje.
I preporučujem razgovor, razgovor i razgovor....iskren i dubok, poticanje a ako to ne rezultira promjenom tada preporučujem prekid veze.
No ako tzv.frižider odmah krene tvrdoglavo : "Neću.Đaba krečiš jer ja sam takav i gotovo..takav sam/takva sam i ne dam emocije, poljupce , dodire i riječi. Jok. Takvog me majka rodila ..." ...tada piši kući propalo. Nije to za nas emotivne.
Tada preporučujem instant vritnjak.
Tuđe emotivne kuršluse ne treba razumjeti i trpjeti jer nas to može promijeniti i slomiti.
Dok se ljudi ne zamrze ili razočaraju a još gore...pristanu na nešto što ih uništava a ne mogu dobiti više. Dakle..vritnjak!

I drugi puta držati se daleko od mnogo umnih i finih škrinja za duboko zamrzavanje, emocioalno uskraćenih frižidera, mlitavih fikusa u ćošku, bukvi bez duše i osobnosti itd.....
Tak.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom