Pogledaj jedan post
Old 11.10.2017., 22:14   #14
[QUOTE=JohnDoe-25;65935403]Znam ja dobro gdje idem, ako ti je broj u nicku godina proizvodnje, uopće me ne čudi što tako pišeš.

Moji starci su još relativno mladi, mlađi su od tebe 10-ak godina, cijeli život rade, i još će neko vrijeme, a i bez toga imaju i više nego dovoljno da ih nitko ne mora izdržavati, niti to od ikoga očekuju, zajedno trenutno imaju preko 60 godina staža, mislim da ih nemaš potrebe spominjati.

Ja ću uvjete za mirovinu prema sadašnjim imati najranije 2052., ako to i doživim, mislim da je deplasirano spominjati gdje će tada biti Hrvatska i njezin mirovinski fond, pa makar imao stupova kao na Akropoli.[/QUOTE
]
Znači po tvome, do mirovine nikad, a da ipak počneš jednom raditi? Da sam Hrvat, išao bi u ribare! Ide ribarica na posao sa mrežom za srdele, kasno u veće izbaci mrežu, sa dva -3 čamca sa lanternom da privabe ribi ili da tamo opstane, a jedan od njih lovi sa pešakafondom lignje, uplaši jatu, zaradi 100ili 200€, a barka sa 5-6 ljudi izgubi 3.000€!
To je vama problem, ne neki Srbi, turisti, čak ni Crkva vam tada nije baš toliko gadna - zar ne?)
__________________
Volim sve ljude, pa i one, pomalo lude.
franc1952 is offline  
Odgovori s citatom