Tema: Igračke
Pogledaj jedan post
Old 06.09.2003., 10:07   #5
Evo malo da bacim pogled po sobi....

moj 4 godisnjak ima:

jedno 4-6 gradkevinskih strojeva marke Bruder (dobra marka, igracke se ne potrgaju bas lako)

4 traktora, od toga dva s prikolicom, jedan sa rotodrljacom, jedan sa utovarivacem napred...

kombajn

jos x bagera raznih tipa "sve po 12 kuna" koje je usput pokupio (razni pokloncici najcesce)

vartogasno vozilo sa lojtrom od jedno metra koji cak moze vodu spricat (al on to jos na srecu nezna :-) )

cetiri auta na baterije (tri su pokloni)

kutiju sa jedno 50 autica i tepih 2x1m sa nacrtanim cestama parkingom....

dva helikoptera...

kutiju sa legicima u vrijednosti ...hm.... nakupilo bi se 200€.

10ak videokaseta.... 2 asterixa, vjestica i 7 patuljaka, tarzan, bethoven... ostalo nije bas zanimljivo.... (naravno kupila sam video preko eBaya samo za njega, da mi ne prcka po mom)

drvenu zeljeznicu

"nedrvenu" zeljeznicu (nju dobije s vremena na vrijeme, da mu ne dosadi)

30ak knjigica, bojanki sa raznim bojicama...

tri kutije puzzli od po 49komada (to vec zna sam slozit, na moje iznenadjenje)
1 kutiju puzzli sa motivom www.neuschwanstein.de (kuca od vjestice sa 7 patuljaka) od 500komada ali to mu ja moram slagat pa mu stoji danima slozeno, on mi pomaze trazit djelove...

razni katalozi sa novim legicima..... i slicno

razni katalozi sa "gdje cemo ic u subotu ako bude dobar" (razni "gardalandi" i "kuce od vjestice" u okolici 150km)

u Kuhinji: kosarica sa milijon djelova-figurica iz kinder jaja.

na ormaru u sobi: igracke koje je dobio na poklon a koje jos nisu za njegovu dob ili se meni ne svidjaju (puske pistolji....)

trokolica kolju je prerasao pa ju koristi jos za po stanu.

A u podrumu su dvije crne vrece, mislim da je previse da sad idem jos gledat u podrum.

u krevetu: plisani krokodil i pas i medo (to jedino voli od plisanih igracaka)

u garazi: bicikla sa pomocnik kotacima, skije i sanjke, kamion bager i lopata za u pljesak.

igracke za plazu i luftic su trenutno s njim kod bake na moru...

jedna ukrasna vaza u kojoj "spavaju" plasticne zivotije... tigrovi, lav, dinosaurusi zmija gusteri 3 zabe......

u kupaoni: brod za u kadu.

i jos igracke koje nisu igracke: usisavac veliki i usisavac prirucni.... a kad mene nema doma zna se i metle dohvatit (muska djeca se moraju navikavat na kucne zadace od najranije dobi :-). Za to je tata zaduzen)

Hocete jos?
AgentScully is offline  
Odgovori s citatom