Pogledaj jedan post
Old 31.01.2009., 18:49   #92
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Ima u srpskom serijalu "Jedinica" gdje kapetan Dragan priča kako su Arkanovci pod Legijinom komandom krenuli tu frontalno i da su popušili, i sutra se spakirali za Beograd...

Tu je i zaginuo onaj komandant Vukova s Vučjaka. Da Vukovi s Vučjaka...
Par citata s foruma Avijacijabezgranica na istu temu

Quote:

У уличним борбама у селу Кашић, 4. фебруара ратне 1993, гелером од немачке гранате испаљене из усташког оруђа по­roђeн је у десну страну груди поручник Вељко Миланковић. . .
Dotični je stradao od nemačke granate iz ustaškog oruđa.. (pa gornji tekst bi komotno mogao biti otpjevan uz gusle )
Quote:

Momcilo Bogunovic je jedan od najboljih i najsposobnijih oficira u Krajini. Komandant 92. mtbr, veliki motivator i vojnik do srzi. Momcilo Bogunovic je prema prici onih koji su bili tada sa njim je pogodjen puscanim metkom 2-3 centimetra ispod pancir kosulje, koju je nosio uvijek. Vojnik i starjesina u pravom smislu te rijeci, discipliniran, nikad nije bio na liniji bez sljema na glavi i pancirke na sebi. Nakon sto je pogodjen nije bilo vozila u blizini nego je ranjen vozen na tenku do Benkovca. I kakve ironije i tuge u svemu tome, neko je ukrao njegov licni pistolj . Taj podatak znam od njegovog sina koji je tada imao 14-15 godina, znam da mi je rekao da su ukrali pistolj. A o samom ranjavanju bilo je dosta price da je to odradio neko iz arkanovih redova.

Quote:
Evo modovi, sad možete zaključati ovu temu, iako bi ja o "Maslenici" mogao pričati pet dana bez stajanja, a pogotovo o situaciji u Škabrnji u to vrijeme,fajtu između 9. bojne HOS-a i Draganovih specijalaca,
To bi svakako vrijedilo čut kao i o Arkanovim problemima u Kašiću, na ABG forumu je tvrdnja da se skoro ostao zatrpan pod nekom kućom.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr
Saul Tigh is offline  
Odgovori s citatom