Pogledaj jedan post
Old 20.07.2013., 13:45   #92
Quote:
MA LE NA kaže: Pogledaj post
Moja baka je energetski vampir. Živjeli smo u kući do njezine i godinama nas je deprimirala i sisala energiju, maltretirala sa svojim problemima, doslovno se hranila na nama, posebno na mojoj mami, njenoj kćeri. Kad smo se odselili spletom okolnosti, doslovno mi se obitelj preporodila. Nismo mogli vjerovati koliko nas je trovala sa svojim negativnostima. Volim svoju baku, ali me toliko iscrpljuje da mi je drago što mi nije blizo
Točno znam o čemu pričaš moja baka je isto energetski vampir i nažalost živi u stanu ispod nas. Strašno je pasivno agresivna, bezobrazna i svadljiva. Obožava kada ti pokvari planove. Također obožava izigravati žrtvu, pokušava sve imati pod kontrolom, a čim joj nešto kažeš napravi dramu (ponekad plakanje, histeriziranje ili poklapanje ušiju rukama, onako kako to rade mala djeca). Njihova loša energija se jako osjeti, evo ja npr. sam često nervozan kada je moja draga bakica u blizini. S energetskim vampirima se ne može izravno boriti, jer to je i njihov cilj, u vama izazvati reakciju, da izgubite živce i nervirate se. Zato ih je najbolje ignorirati i potpuno ih udaljiti od sebe, jer to ih najviše smeta i tako počnu izjedati sami sebe. Ne dajte se i čuvajte fizičko i psihičko zdravlje, jer oni loše djeluju i na jedno i drugo.
__________________
The Earth is my temple.
Where are the gods of tits and wine ?
Papirus Magnus is offline  
Odgovori s citatom