Pogledaj jedan post
Old 23.07.2013., 09:30   #93
Quote:
Papirus Magnus kaže: Pogledaj post
Točno znam o čemu pričaš moja baka je isto energetski vampir i nažalost živi u stanu ispod nas. Strašno je pasivno agresivna, bezobrazna i svadljiva. Obožava kada ti pokvari planove. Također obožava izigravati žrtvu, pokušava sve imati pod kontrolom, a čim joj nešto kažeš napravi dramu (ponekad plakanje, histeriziranje ili poklapanje ušiju rukama, onako kako to rade mala djeca). Njihova loša energija se jako osjeti, evo ja npr. sam često nervozan kada je moja draga bakica u blizini. S energetskim vampirima se ne može izravno boriti, jer to je i njihov cilj, u vama izazvati reakciju, da izgubite živce i nervirate se. Zato ih je najbolje ignorirati i potpuno ih udaljiti od sebe, jer to ih najviše smeta i tako počnu izjedati sami sebe. Ne dajte se i čuvajte fizičko i psihičko zdravlje, jer oni loše djeluju i na jedno i drugo.
osobno ne bih rekla da je tvoja baka energetski vampir vec samo osoba koja želi ljubav i pažnju...., kad si u blizini energetskog vampira ne osjecaš nervozu vec doslovno kako isisava energiju iz tebe , cak i bez da ti se obraca...cak i stanje nakon što te "isisaju" ne bi nazvala nervozom vec prije dezorijentiranošcu
najbolja obrana od energetskog vampira je tvoja pozitiva i sigurnost u sebe...na taj nacin ih slabiš i oduzimaš im moc...na finjaka ih tjeraš da pobjegnu od tebe

Zadnje uređivanje tanita : 23.07.2013. at 09:37.
tanita is offline  
Odgovori s citatom