Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 20:37   #91
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Prije je bio ateist nego da nije bio. Najbolji prijatelj mu je bio okorjeli ateist Mark Twain...
U djetinjstvu bi radije umro nego postao pop. Nema spomena Boga u njegovoj Autobiografiji. Ne znam je li ikada pohodio bogomolje.



Naravno da ima mnogo toga nama neshvatljivoga, i pitanje je hoćemo li ikada sve shvatiti. Osobno mislim da nećemo nikada.
-Prvo cu ti komentirat tvoj potpis, iako nisam katolik, al imam ogromno postovanje prema Isusu, koji je za mene vise manje bio prvo filozof, koji je nešto uspio. Drugo, mislim to je i najbitnije, on možda je zatražio od Boga da ga mimoiđe taj kalež, al zar si zaboravio da ga taj kalež na njegovu žalost ipak nije mimoišao, dakle poslušao Ga je...

- Takvi stavovi da nećemo ovo il nećemo ono shvatit il što god, nas neće nikam odvest.

- Znam i njegovo djetinjstvo i svašta o njemu i kako ga je život vodio, al pusti sve što piše za javnost, neke stvari se shvate po onom kakav je on zapravo i bio. psiha njegova, koja se nemože prepoznat samo tako, već puno puno razumjevanja treba steć... Ateist, agnostik, to neznam sa sigurnošču sto je vise bio, al je sigurno neko vrijeme bio oboje, al govorim vam da s vremenom nije bio ništa od navedenog, pošto je shvatio spiku, a svojim radom to je i dokazao.

Naravno da je i dalje veoma zbunjeno shvatit o čemu točno pišem, al tu smo svi da iznesemo svoja mišljenja, pa eto...
Graviton is offline  
Odgovori s citatom