Pogledaj jedan post
Old 21.07.2011., 00:45   #4583
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
@Marian Oden

Kaj god napraviš na tvojoj je savjesti, koliko mi je poznato ako je otišla na hitnu da su dužni prijaviti.

Ja bih napisao anonimno pismo na uredskom pisaču, i poslao na policiju.

Kaj god napraviš odgovaraš prvo sebi, pa onda drugima.
ovo se slazem u potpunosti, iako mi zapravo i nije bas jasno cega se bojis ako ga prijavis? da, znat ce da si ti, i?
mozda ce prestati razgovarati s tobom - pa?? zar ti trebaju zlostavljaci kao prijatelji?
ili ce mozda upitati te nesto, u stilu zasto si to napravio - fino ces mu objasniti..
ili se bojis za sebe? jer ako ti je to problem, odmah cu ti reci da su rijetki oni koji bi se postavili na zenu I muskarca.. uglavnom su to papci koji se smrznu od straha kad ih drugi muskarac iole malo ostrije pogleda, a kamoli da se postavlja na njega..
ne kuzim sta te zapravo muci. po meni mu samo dajes povoda da i dalje nastavi nasilnicki djelovati. ako ga jednom prijavis, mozda drugi put razmisli, ako pak ne, onda ga opet prijavljuj sve dok ovi tamo ne odluce ga kazniti kako spada. ne zelis valjda imati to na savjesti.da bi se potencijalno nekoj djevojci ili zeni moglo nesto dogoditi..
znam da nije tvoje da zabadas nos "gdje ti nije mjesto", ali po meni ovo nije takva situacija. neznam, napravi kako mislis da je najpametnije..



KLON moram ti reci...i moram piasti velikim slovima, nek me kazne ako smatraju da vicem, aliu ove stvari moram naglasiti:
ON NIJE DOBAR, ON JE OPSESIVNI TIP KOJI NEKE SVOJE FRUSTRACIJE LIJECI TAKO DA TE IMA POD KONTROLOM!
ON TE NE VOLI - DA TE VOLI, NIKADA TE NE BI NI POVRIJEDIO NI OZLJEDIO!
MODRICE NA RUKAMA?!o cemu uopce razgovaramo?!? da, i vjerojatno ti je nakon toga rekao "oprosti, nisam htio, zaista mi je zao, nisam se uspio kontrolirati....bla bla bla, volim te, nece se nikada vise ponoviti i sl?!
SVAKI CE TO RECI! ONAJ TKO NIJE NASILNIK NI ZLOSTAVLJAC, NIKADA NECE DIGNUTI MALI PRST NA TEBE, A KAMOLI TE STISNUTI ZA RUKU!
MOZES BITI STOPUT TVRDOGLAVIJA, SA DVJESTO GRESAKA VISE I NEZNAM KAKVIH SRANJA - NISI ZASLUZILA DA TE MALTRETIRA, NI FIZICKI NI PSIHICKI!!, rade se onda razdvojite ako nemozete prihvatiti karakteristike jedan drugoga nego da dolazoi do ovakvih sranja..

otvori oci dok ti je na vrijeme!!!!! uvijek tako nevino zapocinje... i sami sebe opravdavamo.. ALI, on mene voli.. on svasta lijepo napravi za mene... to je sranje, zeno, vjeruj ti meni!
ne dopusti da te svojim ponasanjem stavi u poziciju slabije jedinke samo zato sto nemas penis medu nogama! molim te, poslusaj me, govorim ti iz iskustva.. nekoliko sam ih imala.. znam taj scenarij, i dan danas sanjam te stvari...bjezi od toga glavom bez obzira!
__________________
.. u snu se moze, svemoguci Boze, sve osim jednog-ostati budan..
maniy is offline  
Odgovori s citatom