Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 13.10.2008., 11:31   #612
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
kvakomekiki, ima li kakvih novosti, ništa se ne javljaš?! Jesi u međuvremenu poslušao moj savjet i otišao do doktora? Da li je bilo točno tako kako sam ti rekao, jel? Da li su te odmah zadržali i operirali, ili su te naručili tek za nekoliko dana? U svakom slučaju, ako još nisi bio kod doktora odi što prije, ne želim te ni najmanje plašiti, ali perianalni apsces može prerasti u vrlo ozbiljno stanje ako se na vrijeme ne operira! A operacija je jedino rješenje, nikakve masti ovdje na žalost ne pomažu! Još jednom držim fige da sve prođe ok! I izvijesti nas kako je prošlo!
evo javljam(nisam išao na forum nedostatak vremena) nisam išao doktoru,možda sad kad sam pročitao ovo.stanje se popravilo sa mazanjem te napravljene masti i simptomi su nestali.trenutno imam opet krvarenje nakon teže stolice što bi trebali biti simptomi od prijre (unutarnji hemeroidi).najvjerovatnije da ću poći na kolonoskopiju u splitu.inače ima desetak dana imam svrbež ali ovaj put po cijelom tijelu (NE OKO ANALNOG OTVORA).pa neznam jeli to vezano šta stim ili je nekakva alergija ili nešto treće.
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom