Pogledaj jedan post
Old 14.04.2009., 23:10   #15
Vecina krema s UV zastitom me iritira. Eucerin me ne iritira. Onda sam isla gledati sto sadrze te kreme, maknula ono sto sadrzi Eucerin (jer me ne iritira) i ostalo je zanimljivo (nemam sad tu popis, ali nadam se da se dobro sjecam): radi se o razlicitim filterima. Najmanje 3: oxybenzone, homosalate i octocrylene (ako sam dobro zapamtila).

Svi parfemi me iritiraju, vise ih uopce ne smijem spricati na kozu, samo na odjecu, i to moram paziti da ne probiju odjecu, inace me koza pece.

Methylchloroisothiazolinone i methylisothiazolinone ne podnosim. U nuzdi mogu bez rukavica oprati sudje Carlijem ili necim drugim sto ih sadrzi, ali moram brzo isprati ruke. Gelove za tusiranje, sapune i pogotovo sampone koji ih sadrze vise ne kupujem. Slucajno sam otkrila da je problem u njima jer u jednom Avon Senses tekucem sapunu nije bilo tih konzervansa, a u drugima ih je bilo (formula je inace bila ista osim boje i parfema). Kad sam shvatila da me taj sapun puno manje isusuje i iritira, isla sam vidjeti u cemu je stvar.
patientia is offline  
Odgovori s citatom