Pogledaj jedan post
Old 19.03.2013., 18:10   #179
imam problema sa quotanjem, ali ovo je za leeloo

zapravo ti vrijeđaš druge forumaše, implicirajući da ih neko smatra ružnima i debelima (i zašto debelima?).

ja sam rekla da nisu kalibar da dođu u takvu situaciju, i nisam pritom mislila da su ružni i debeli, ili ne znam ja što. nego prosječni. jebat ga, svi smo većinom prosječni, čak i ljepši među nama jednostavno, postoji određena kategorija ljudi koji su u debeloj manjini u odnosu na prosjek, zbog određene privlačnosti koju imaju suprotnom spolu (a pritom ne moraju imat crte lica angeline jolie ili tijelo victoria's secret anđela, jedna od najfatalnijih žena koje poznajem ima krivi nos, napukli zub i 15-ak kila viška. i čarobna je, magnet i za žene i muškarce). činjenica je da preko 90% ljudi nisu i neće nikad bit u takvoj situaciji. ja sam imala imućne partnere SVOJIH GODINA jer oduvijek pripadam takvim društvenim krugovima, ali na žalost nemam taj x-faktor privlačnosti koji bi toliku količinu muškaraca s novcem privukao meni da slučajno dolazim iz nekog drugog društvenog sloja i da nemam sve ono što me čini dobrom prilikom (mada sam daleko od ružne i neprivlačne žene).

dakle, govorim o 90-ak posto prosječnih žena i muškaraca koji nemaju ništa osim (prilično nebitne za privlačenje partnera s novcem) jeli, lijepe duše, i koji nikad neće bit u prilici da dođu u iskušenje razmišljanja o braku s neprivlačnom osobom koja im može pružiti lagodan život. jer niti će doć uopće u blizinu takve osobe, niti će ta osoba bit zainteresirana za njih. to je tako u životu, bez obzira koliko mi volili vjerovat da nije i da smo vrlo posebni, i što ti ja znam...
dapače, vjerujem da bi, da se nađu u prilici da ih kuvaju, određeni broj žena zaključio da je npr josip šelendić sladak i da uopće nema muške sise, da bi mogle voljeti luku rajića, ili da je dragutin drk zapravo markantan ko blake carrington...

ALI isto tako se svi ovdje pravimo fini i divne osobe, ali ne možemo znat koliko forumaša i forumašica koji su komentirali da bi za njih to bilo kurvanje i prodavanje vlastite duše zapravo zavidi dotičnoj i koliko bi ih bilo spremno pogazit svoju vlastitu moralnu vertikalu da im se ponudi gadan partner za novac životno mi iskustvo govori da ljudi koji se obično javno najviše gnušaju nekoga i kategorički odbijaju mogućnost da bi oni tako postupili zapravo najviše zavide...

osim toga, svi se kunu u brakove iz ljubavi, zašto onda uoće postoji topic o rastavama? ili svekrvama - tamo su najbolji primjeri brakova iz ljubavi uz nedostatak novaca... zapravo, cijeli ovaj žud je fantastičan primjer u što se može pretvorit ta velika ljubav... kako se zna pretvoriti u nerazumijevanje, nepoštivanje, nedoživljavanje, odvratnost prema partneru, bla.
pa eto, ako ljubav ne garantira sreću, i ako ni materijalno ne garantira sreću, zašto je veza ili udaja iz ljubavi jedina ispravna, a ona zbog novca je fujfuj i kurvinjska? zar nije jednako tako ružno udat se/ući u vezu s nekim i zahtjevat da nam ta osoba ispunjava očekivanja o idealnom partneru i ljubavi kakva nam je potrebna kao i udat se/ući u vezu s osobom od koje očekujemo da nam ispunjava materijalne potrebe? i u jednom i drugom slučaju se radi o projiciranju vlastitih želja i potreba na partnera, izvlačenja određene koristi iz partnera, samo što ovo prvo zvuči plemenito i u današnjem je društvu prihvaćeno kao jedino ispravno i moralno (dok je u prošlosti bilo obrnuto)
i naravno, moram naglasit budući da ja partnera imam, i da nije starčić s kojim sam zbog para, niti to smatram nečim poželjnim za sebe, niti tome težim, da je ovo hipotetsko pitanje.

isto tako mislim da u ovom slučaju ipak ti imaš neki svoj problem s izgledom, jer mada nisam nigdje spominjala ružnoću ili debljinu ti ne samo da ih negdje u mojim riječima vidiš nego i reagiraš ko da je to tebi osobno upućeno??? halo ženo? ja te ne poznajem i ne znam kako izgledaš, ni ti ni većina forumaša, a nekako sumnjam da je istina da forum vrvi ružnim frikovima bez života (ovih 15-ak koje poznajem su vrlo stvarni ljudi i normalni ljudi sa stvarnim životima...).

ili problem s dobi partnera?
i da, nisam nigdje spomenula jebanje starčića od 60-70godina za novac. jesam svog dečka koji ima novac, i koji je godinu dana stariji od mene, dakle 37 mu je godina. u odnosu na mojih 36 još je u kategoriji dečko. mada ni 40 i kusur meni ne bi bio starčić. dapače, nisam ljubitelj velike razlike u godinama (stara jaja-salmonela...), samo nudim i neke druge argumente i isto tako želim čut i neka različita mišljenja. jedino koje sam dobila je od žene koja je zatrudnila ko klinka od 19 i udala se, i taj brak je doživio sudbinu svih dječjih brakova, a muž je slučajno imao para...


dakle, i tebe lijepo molim da navedeš gdje sam to sve što ti tvrdiš spomenula i koje sam to točno forumaše uvrijedila. kako je počelo još mogu očekivat kartone i banove zbog vrijeđanja


mislim, znam da je ovo žud, da ljudi ovdje vole linčovat linča radi, bez da ekšuli nešto do kraja pročitaju... no ipak...
__________________
Troubleseeking Blonde
Elle.Woods is offline  
Odgovori s citatom