Pogledaj jedan post
Old 15.04.2010., 22:44   #20
Quote:
ivanzlo kaže: Pogledaj post
imao sam jednog kolegu,on mi je uvijek prilikom sastanka, djelovao pozitivno, zracio nekom toplinom,, a zatim cim bi bili zajedno na kavi pol sata, odmah bi mi pala volja za sve ,znaci kao da nisam imao snage s njim pricati , taj dan nikad nista od obaveza nisam rijesio, naprimjer nisam registrirano auto , odgodio sam za sutra,nisam isao po spezu, jednostavno poslije njegovog susreta i za vrijeme susreta ja sam bio bezvoljan,,,koda me je umarao,ali nije on meni bio dosadan, ali jednostaqvno sam bio bezvoljan u njegovom prisustvu i nekoliko sati i vise poslije rastanka, jel ti ljudi znaju sta rade uopče? jel to namjerno ili je neko usao u njih a da toga nisu ni svjesni..? hvala
Možda jednostavno nije tip osobe kakva tebi odgovara, mislim u svakom slučaju energetski niste usklađeni i javlja se neki zid između vas. ti taj "zid" želiš srušiti i svu energiju trošiš na to - i to te vjerojatno iscrpilo, ta prilagodba. kad si ti u stanju ostati "u sebi" emocionalni vampiri neće imati nikakav utjecaj na tebe.
lambor is offline  
Odgovori s citatom