Pogledaj jedan post
Old 05.07.2010., 11:13   #47
Mislim, šta nemože bit teme u kojoj nema rollajza
Oni koji na takav način komentiraju ljude ili mjesto gdje žive trebaju znati da ih tamo nitko ne zadržava, jelte.

On topic: bili smo jednom u Staroj vodenici u Zagorju (nije loše za otić na ručak, imaju i životinja nešto) iako nije baš naj naj (meni malo prekičasto).
U okolici Ivanića znam da svi hvale imanje Kezele, iako nisam nikad bila.
Preporučeno nam je i Ključić brdo u okolici Velike Gorice.
Bila sam u Ladanjskom Raju u Mariji Gorici (u smjeru Zaprešića) bez klinca, a tek sada vidim da imaju neki tobogančić i fontanicu ili štoveć.

Najviše me se dojmio Memorijalni centar Nikola Tesla, za one koji idu prema moru (blizu Gospića). Rodna kuća mu je uređena kao muzejčić, možete prisustvovati eksperimentu u ispitnoj stanici itd., a vani je dječje igralište (nije baš za bebe, ali moj mali, koji je tada imao 2 godine, se zabavljao). Jedino što u sklopu centra nema restorana, ali vjerujem da ih ima u okolici. I 10.7. vam je besplatan ulaz! Inače je obiteljska ulaznica 80kn.

Imate ovdje popis izletišta, seoskih imanja i sl. i može se pretraživati po regijama.

Za ZG županiju možete škicnuti na web stranice turističke zajednice zg županije, a i možete otići tamo (Preradovićeva) i pitati za preporuku za neko izletište, informatorica će vam rado pomoći.

Zadnje uređivanje ksenija_2 : 05.07.2010. at 11:30. Reason: dodatak izletišta
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom