Tema: Pauk- kazna
Pogledaj jedan post
Old 29.01.2011., 10:32   #61
Naravno da odeš po baku ako treba ali evo ti primjer zašto mislim da sam 100% u pravu.
U ulici u kojoj živim imaju neka parkirna mjesta. I sada je vjerojatno onaj koji je izgradio sve zgrade u ulici napravio na svojoj privatnoj parceli parking tj. samo izasfaltirao svoju parcelu kojoj svi mogu pristupiti i nema iscrtanih linija. U katastru je to samo privatna oranica. Gdje je problem. U tome što je iz susjedne ulice neki automehaničar kod nas u ulicu na parking počeo dovoziti neregistrirane aute jer nema gdje kod sebe. I sad, zvali smo komunalce i stavili su mu one žute papiriće da makne auto ili će mu odvesti auto na otpad. Bio je čak i jedan novi C5 i njemu su isto stavili papirić. I šta se je automehaničar dosjetio? Naravno, samo odvesti ta 4 (četiri) neregistrirana auta, od kojih je jedan "zgužen", na tu novoasfaltiranu parcelu i onda su nam komunalci rekli da oni ne mogu ništa na privatnoj parceli! A vlasnika parcele boli đon a vjerojatno niti nema pojma da su mu ti auti parkirani tamo već više od godinu dana jer ih ovaj mulac ne može prodati. Eto ti stvarnog primjera. Tako je po meni i taj parking TC ista stvar samo što ima veći broj mjesta za parkiranje.

Za znak susjeda "invalida" mogu tražiti dozvolu kod hrvatskih cesta ili gradskih cesta?

Zadnje uređivanje hrvoje5555 : 29.01.2011. at 11:09.
hrvoje5555 is offline  
Odgovori s citatom