Tema: Pauk- kazna
Pogledaj jedan post
Old 29.01.2011., 17:56   #75
Quote:
Angang kaže: Pogledaj post
to što ti imaš ugovor o uzdržavanju ne znaći da si ti invalid i da možeš koristiti njezine pogodnosti, ili možda TI ipak možeš!?!?
možda se možeš i besplatno voziti u tramvaju ( ako je baka starija od 65 G odnosno umirovljenik je)
- ne ne moraš ti voditi baku po auto u strojarsku nego moraš vidljivo istaknuti znak pristupačnosti kad se parkriaš na mjestu invalida a kad se budeš žalila, vjerojatno će ti sud odbiti žalbu (bar se nadam) jer nisi istaknula iskaznicu (jer vjerojatno baka nije ni bila s tobom) a sve su to djelatnici Zagreb Parkinga fotografirali-da nema znaka na vidljivom mjestu u autu!!!
To što imam ugovor o uzdražavanju neke stvari znači - između ostalog da kao njen zakonski skrbnik mogu svojim vozilom koristit povlastice koje ona ima pravo koristiti..

..a to što su oni fotografirali da nije bilo znaka na vidljivom mjestu, ne znači da oni mogu dokazati da li je ona bila ili nije u autu - kakve to hebene veze ima jedno s drugim?

P.S. I na kraju - izrazito mi je žao što ću morati ražalostiti tvoju malu sitnu dušu, ali sudac će to uvažiti, jer spomenuta potvrda postojala, odnosno bila je izdana u trenutku kad je pauk digao auto

P.P.S. a i da nije tako kao što, fala bogu je - ne bi ni onda niš platila nego bi žalbama razvlačila bar do djelomične zastare.. jesam te još razveselila?

I nisam došla ovdje liječit nečije frustracije, nego sam došla po konkretan dogovor glede toga kako nečije privatno zemljište može biti gradska površina bez privole vlasnika, al vidim da je i to ko i sve kod nas - ..može 'vako, a može i onako..
kiss me is offline  
Odgovori s citatom