Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 16.10.2006., 14:43   #48
Quote:
Danny_boy kaže:
i slažem se s negdje 80% njegovih teorija npr. činjenica je da je ova stvarnost samo privid, koji mi možemo mijenjati našim mislima, činjenica je da dijelovi vlade SADa surađuju s alienima, činjenica je da NASA nikad nije sletila na mjesec itd.

Nisam čitao Davida Ikea, ali da Ameri nisu sletjeli na Mjesec je glupost i svemu tome je dokaz na temelju jedne slike i zastave na njoj, pa zastava je od metala, nakon postavljanja iste zbog niske mjesečeve gravitacije zastava bi se još dugo nastavila njihati, ali bi na koncu stala...ako pretpostavimo da je slika editirana u 69´ moje pitanje je na čemu, pa to je doba u kojem vlada kartično računalo, više RAM-a imaš ti na svom kompu nego cijeli SAD-a i NASA zajedno u 1969-toj.

Ako je sve iscenirano u studiju, ma koji je to studiji to mogao 69-te, pa TV-i su bili crno bijeli, prijenos sletanja na Mjesec se pratio putem TV-a, pa ljudi su poslali sličnom tehnologijom satelite prema udaljenim planetama...zašto ne bi poslali ljude na mjesec....

Što se tiče ostalih izjava od Davida Ikea neću komentirati, jer ga nisam niti čitao, ali znam da čovjek piše knjige o nekim reptilima kojima je plan pokoriti Zemlju, valjda...a dobro, koliko shvaćam čovjek ima para od tih priča, očito se isplati, pogledajte Rowling-icu, napisala serijal knjiga za djecu i di je sad, ne zna di će s parama....

DAvid Ike je rekao ako se ne varam da je Bush reptil ili tako nešto, e to je činjenica...i to 100%

Pozdrav!
zoser is offline  
Odgovori s citatom