Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 09:05   #56
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Ni upisi u škole i fakultete se ne vrše bez internet veze, laptopa il mob....pa šta.

Jel bi se od toga trebalo odustat ili kritizirat takav način upisa jer ima ih koji nemaju navedeno.

Ako se već mogu kupiti skupi mobiteli onda ni laptopi ne bi smjeli predstavljat neki problem. Ja ih smatram sastavnim dijelom školske opreme bez kojeg djeca u današnje vrijeme ne mogu pratiti školski program.

Često im se zadaje da kod kuće sami internetski istraže neke podatke u vezi gradiva koje im je u programu.

Uostalom već se i za osnovnoškolsku matematiku koriste programi tipa Geogebra i dr.

Tako da mi je izlika...nema se...presmiješna u tehnološko doba kad ni u WC, kafić ili na godišnji odmor ne ideš bez interneta.
Neki ljudi stvarno žive u svom ružičastom balončiću.

Mislim da je rečeno da 1/3 hrvata živi na rubu siromaštva. Znam, teško je za povjerovati da ima okolo onih kojima je hrana maltene luksuz kad si okružen sa ekipom koja ima najnovije mobitele, furaju bijesne automobile i ostalo, ali ima i siromašnih koji krpaju kraj sa krajem i jedva da imaju šta za jesti i čijoj djeci je onaj školski obrok znao biti jedini normalan obrok u dan.

Znam, lakše je okrenuti glavu i pravit se da takvi problemi ne postoje. Ja isto ne volim razmišljati da ima ljudi i djece koji nemaju doslovce šta jesti jer me to rastužuje, al eto postoje ti ljudi. Nisu Jeti.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom