Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 18:03   #4
kupujem. vlastiti. print. papir.
a još sam sretnica koja može slobodno koristiti kopirke u obje škole. ima škola gdje je kopiranje ograničeno na smiješan broj primjeraka, tipa 30 listova mjesečno, ili kopirka pokvarena i ne popravlja se. (valjda će me otključane kopirke dočekati i kad dođem s porodiljnog)
kredu u boji imam jer dobijem od nakladnika na početku školske godine.
o čemu dalje pričamo?

a projekti... znaš li ti s koliko sati tjednog zaduženja se vrednuje sudjelovanje ili vođenje međunarodnog projekta? odat ću ti tajnu: nula. nada. nix. zero. a znaš koliko posla ima oko njega? znači, ja ću volontirati pored/nakon redovne nastave, to mi se nikako neće vrednovati ni u kojem pogledu (čak ni bodovi za napredovanje se ne dobivaju za to), da bih pribavila školi osnovna sredstva za rad?
mislim da neću. preživjet ću ja ta tri mjeseca na +100 stupnjeva nives, i onda otići doma u svoj klimatizirani dnevni boravak i čitati knjigu, umjesto da gratis rintam za čast i slavu i financiram tako nešto što bi trebala financirati država.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom