Pogledaj jedan post
Old 22.11.2013., 03:27   #4512
Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post
prvo, njegovo opisivanje kaj treba skočit na glavu u more, a gore leti helikopter, dole su morski psi, kak je trebao imat dublera upravo zato, da ak ima tiburonesa da pojedu dublera
drugo, za kosu, da ju nemre imat cijelu telenovelu
i onda kak je preduhitrio novinarku s pitanjem -andamos juntos o no?
kao ne, samo su radili, super im je bilo, voli ju jako : i nije bilo nikakvih problemosa među njima al sve je zo posao

i Xime kak se pretvara u Magdalenu? samo stavi crveni ruž


bem ti miša kak super zgledaju :
prvo ovo za duplera...baš sam se ismijala hahaha i on se jadan prepao pred samu scenu skakanja u more ahhah

ovo kad je prije voditeljice pitao jesu li zajedno on i xime i onda ona neka muzika u pozadini ... ba drama i kao nemaju .... ma kome lažeš kontam ti se

jel ikome bilo čudno akd je rekao da nije bilo nikakvih problema među njima i akd je kao objašnjavao.... meni je izgledalo kao da je bilo nekih porblema između glumaca, al da to nisu bili problemi između njih dvoje nego nekoga drugog... takav sam dojam dobila ja


Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Da to sam i ja primjetila za naglasak malo je čudan

ali nema veze meni je baš sladak i u ovom izdanju

Will y Ximena slika iz L.A Televisa Fundation
https://pbs.twimg.com/media/BZZisLGCcAAc2Xs.jpg:large

gledanost zadnje epke u Americi 4,33 milijuna
uuu ovo je više nego dobro..ovo ej više nego odlično...zar ne?? baaš mi je drago


Quote:
chandlerbing kaže: Pogledaj post

ah, taj odgovor je već tolko izlizan :al kaj će drugo reć
da, voli ju i super su se slagali. ma nismo ni sumnjali u to:
možda jest izlizano, al zar se nisu dobro slagali?
slike iza kamera, video klipovi, uvijek su se zezali zajedno, grlili... baš se vidjelo da se dobro slažu... a scene su to njihove same i pokazale, pa njihov prvi poljubac je bio wooow... totalno su bili opušteni..a to nije moguće ako nemaš povjerenja u partnera .. za mene su oni prodali priču..nije izgledalo da glume..mene su uvjerili..šteta što nisu dobili bolju priču..bolju pozadinu... tipa kakvu sad ima boyerka sa rulliem
__________________
Emma & Hook || I miss you - AU

Zadnje uređivanje uckvondy : 22.11.2013. at 03:34.
uckvondy is offline  
Odgovori s citatom