Pogledaj jedan post
Old 25.04.2010., 20:01   #14
Quote:
Anubisova Robinja kaže: Pogledaj post
Zaključila sam eto, dala sam si tu slobodu...jer: bliži se ljeto, većina traži ekspres/čudesna rješenja, pa sam eto pomislila i ovdje je tako Ako nije, moje isprike :P Pomalo je i teško isčitati iz jedne šture rečenice...
Dobro, bio ti je pljuga kakvom se rekreacijskom aktivnošću inače baviš? Muškić si? Možda si izdržljiviji, okej... Vježbice su lagane, pa sam izvlačila maksimum da vidim koliko sam "fit" i da, izmorilo me...bila sam prezdušna Mislim da sam postigla dobre rezultate na istom...
Program je stvarno dobar, i čuvam ga za 2 mj na moru kad teretanu neću imati na raspolaganju
Ma dobro, bilo bi i poželjno da OP napiše u kakvom je stanju i koji su mu ciljevi...jer ovako možemo samo naklapat
-Da, muško sam, i malo se aktivnije treniram,al nebitno,, nije moj cilj bio tu "umanjit" teškoću fit testa, jer tu ionako sam sebe testiraš kolko možeš, što znači da ćeš se sigurno umorit , ali zato baš nema smisla to komentirat , jer za svakog je drugačije i normalno da će te umorit kad pokušavaš maksimum odradit.
-Program sam po sebi je dobar i sigurno onaj ko će ga se držat će vidjet rezultate barem na nekom nivou , tako da ga u svakom slučaju treba probat.
Inesy is offline  
Odgovori s citatom