Pogledaj jedan post
Old 16.07.2007., 09:21   #14
što se tiče krvarenja, tribaš što više mirovat, pogotovo jer si rekla da ti se krv počela ljevat. Meni je u prvoj trudnoći počela krv ići, i otišla sam brzo kod ginekologa, muž mi je tada bio na poslu. Onda me je pregledao na ultrazvuku, koji sam čekala uru vrimena, možete mislit kako mi je bilo. Znala sam odprije da sam trudna ali nikako nisam išla kod ginekologa dok nisam počela krvarit. On je na to poludio, ali ništa nije reka. Reka mi da postoji mogućnost za spontani i zato tribam što više ležat, nema pranja suđa, čišćenja po kući ništa. Ni tuširanja, samo se malo oprat, eto tek toliko da održim higijenu. Znači nikakav dodir s vodom. I još sam pila dabroston i normabel. Kad je prošlo krvarenje, ja i suprug smo vodili ljubav, i to polako, jer smo se bojali da ne bi opet počela krvarit. Ošla sam na wc, kad ono sukrvica. Spremili smo se, otišli malo prošetat i onda kod mojih roditelja. Kad sam ošla na wc, uložak cili krvav kao da imam menzis. Brzo sam otišla kod ginekologa i odma u bolnicu, cila sam se tresla i plakala, užas. Nisam mogla doći sebi, u bolnici sam svakih pet minuta trčala na wc gledat jel stalo krvarenje. Hvala Bogu sve je super prošlo. I s drugim sam imala krvarenje, ali sasvim malo, za tjedan dana prošlo.
mare83 is offline  
Odgovori s citatom