Pogledaj jedan post
Old 05.09.2011., 22:51   #1
Question Zašto su ljudi tako površni?

Pogledala sam na you tubeu filmić o jednom mladiću koji me rasplakao, a ujedno i oduševio svojim optimizmom i simpatičnošću kojom zrači, unatoč teškoj sudbini i životu koji vodi.

Naveo me na razmišljanje o tome koliko su ljudi zapravo površni. i koliko pridajemo veliku pažnju besmislenim stvarima. Žalimo se zbog par kila viška, mnoge žene su nesretne jer imaju male grudi, pravimo dramu oko prištića na licu ili jer moramo nositi naočale, koje nam lijepo ne stoje. Koliki ljudi su nesretni jer možda imaju malo veći nos... Koliki muškarci prave dramu kad im počne padati kosa... Žene prave dramu zbog malo celulita.... Sve su to toliko nebitne stvari. I još je bezbroj takvih primjera...

Zašto takvim stvarima pridajemo važnost, umjesto da ih prihvatimo i budemo sretni što smo živi i zdravi?

Pogledajte Nicka, mladića kojeg sam spomenula na početku topica. Od njega možemo toliko toga naučiti... http://youtu.be/Gc4HGQHgeFE

Nadam se da će i vas ova priča i ovaj topic potaknuti na razmišljanje o pravim vrijednostima života!
Betty Su is offline  
Odgovori s citatom