Pogledaj jedan post
Old 07.03.2008., 15:29   #71
Quote:
Nemogukojehocu kaže: Pogledaj post
sve si divno rekla. Ne smijem nista da dodam, merkur mi je spaljen, pa cu da pokvarim ova super izlaganja
Pomalo zivim tu "lilith" a zar to i nije normalno u mojim dvadesetinekima da ne zelim sebe primarno da ostvarim kroz majcinstvo niti mi treba suprug da bih upotpunila identitet, skocentrisana na sebe i svoje potrebe.. (ja tako dozivljavam tu pricu o crnom mjesecu)..ali na kraju ne bjezim od velikog dara prirode, dapace, ja ga i prizeljkujem, ali prvo Ja.. rjesenje je u kompromisu, ali nikako u potpunom odbacivanju bilo svijetla bilo tame, a zapamtite svi imamo taj tamni mjesec...
hvala

uvjerila sam se da su te price o spaljenom merkuru bedastoce, merkur sunce konjukcija znaci potentan, jasan i nadasve kreativan merkur. tako da, pisi kolko god hoces, ja ne mogu izdrzat sama ove napade na lilith

oprez sa lilith: njezine price su vrlo bolne jer ona ne moze promijeniti svijet, ona moze izaci kao moralni pobjednik iz svojih iskustava ali moze izgubiti i puno od svoje moci, hipokrizija svijeta je uvijek jaca.
betiboop is offline  
Odgovori s citatom