Tema: Pramenovi
Pogledaj jedan post
Old 05.05.2010., 16:26   #19
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali meni je moja frizerka rekla da nije moguce farbati izrast pramenova,jer ne moze svaki pramen da se potrefi u korenu, jako je tesko kad imas mnogo sitnih pramenova, pa mi je preporucila da ih obnavljam na 6 mjeseci po cijeloj duzini.
Istina je da se ne može pogoditi svaki pramen u korijenu, ali bar koliko mi se čini, ne mora ih se ni sve po cijeloj dužini kose farbati. I sama imam upravo te sitne pramenove, i to jako puno njih jer imam i gustu kosu. Na gornjem sloju mislim da mi radi po cijeloj dužini jer uz plavu boju ubacujem i svijetlo smeđe pramenove da mi ne ispadne preplavo, ali su ostali pramenovi toliko sitni da se to sve ionako stopi (pa se i ne skuži ako ne uspije pogoditi baš svaki pramen identično kao prije).

Ovo što kažeš 6 mjeseci po cijeloj dužini, znači li to da unutar tih 6 mjeseci uopće ne obnavljaš pramenove ili da obnoviš izrast pa onda svakih 6 mjeseci po cijeloj dužini? Jer nema šanse da bih ja izdržala s izrastom od 6 mjeseci, jedva sam preživjela 4 mjeseca kad jednostavno nisam stigla do frizera od obaveza.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom