Pogledaj jedan post
Old 14.05.2013., 13:02   #9
Quote:
honeyheart kaže: Pogledaj post
Molim hitnu pomoć.

Imam jedan problem koji je u početku bio u neku ruku smiješan ali sada me već polako hvata strah. Dali vam se ikad dogodilo da sanjate jednu osobu 10-ak noći za redom? Naime, moj zaručnik već noćima nemože sklopiti oći a da ne sanja tu osobu. u početku su ti snovi bili bezvezni, ta ženska osoba je bila "prijateljski" naklonjena njemu. samo su pričali i putovali negdje ali sad.... snovi su postali jako uznemirujući. ta ženska osoba (koju poznajemo) je postala (da se pristojno izrazim) koketna prema njemu skidajući se do gola i govoreći mu da ja za to nemoram ništa znati. jel mi može netko pomoći i objasniti što se događa i kako se "riješiti" tih snova? molim vas neka nam netko pomogne jer zaručnik mi je totalno neispavan i lagano je na rubu živaca...
Moja prijateljica je imala slično iskustvo. Sanjala je muškarca i desetak dana i nakon mjesec dana ga je i upoznala. Zaklela se da ga prije nikada nije vidjela. Ne znam. Možda on upozna tu ženu,koja nemora biti loša,ali da ima neko značenje.
Hur Em is offline  
Odgovori s citatom