Pogledaj jedan post
Old 22.08.2016., 19:57   #81
Quote:
Danchy55 kaže: Pogledaj post
Ovo je off topic, ali moram ti odgovoriti.

Gledaj, dotični je bio član više HDZ-ovih Vlada.

Kada je to postajao, jesu li znali tko je on? Ako nisu znali, jesu li glupi? Ako su znali, pod kojim je uvjetima postao pomoćnik ministra ili što je već bio? Pod nikakvim? Što je tražio zauzvrat?

Tko već 25 godina ima apsolutnu kontrolu nad sudstvom? Pa što se čekalo?

Sorry, ali meni ste vi desničari totalno smiješni.

Ovako glasi vaša pričica. Idiotska do srži.

Morali smo primiti bivše jugoubojice. Naivni mi. Rat se sprema. Vjerovali u pomirbu. A što oni nama? Kako su nam zahvalili?

Dakle, mi dobroćudni HDz-ovci, eto, kada smo ih štititili odbila nam se u glavu naša dobrota i naivnost.

A kada je to isto učinio SDP s lex Perković (i ja bih to učinio da sam premijer, ali bih stvorio pretpostavke da im se sudi u RH, koje pretpostavke danas ne postoje ne zato jer pravosuđem dominiraju komunistički kadrovi, ne, upravo zato jer pravosuđem dominiraju HDZ-ovski!), pa znamo da je to jugofilska izdajnička banda, tu namjere nisu čiste.

Kada bi HDZ poklonio neki kraj Hrvatske, vi bi automatski rekli, ah, moralo se, to je u datim okolnostima bio domoljuban čin, zato jer su oni Dobri, čak pomalo bedasti, ti naši državotvorci ali svakako to moramo razumjeti.

Kada bi to isto učinio SDP (a ja mislim da između te dvije stranke, frakcije Saveza konunista, one tvrde koja je postala nacionalistička i one liberalne koja je u stvari i danas liberalna, ali su obje sa primjesama rodijačkog kapitalizma, zbljski u programima ne postoje nikakve razlike), tada bi odmah na njih bacili drvlje i kamenje, jer oni su u vašem desničarskom univerzumu po defaultu krivi.

Uvijek se iznova iznenadim kako vaš svemir funkcionira po načelu Dobro - Zlo, pa nije bitno što se čini, već tko čini ono što se čini.

Kod vas je sposobnost kritičkog rasuđivanja, jebi ga, isključena.

I zato su desničarski komentatori neobjektivni i licemjerni. I zato je ova možda ipak on topic.
Po kojoj je osnovi Perković mogao biti transferiran u Njemačku prije Europskog uhidbenog naloga ? Hdz-ove vlasti nisu pokušale ograničiti taj institut na korist udbaša, Milanović nažalost jest. Kad kažeš da je hdz štitio Perkovića (u kojim je vladama on sudjelovao), o čemu točno pričaš ? Hdz njega nije štitio. U vrijeme osnutka Hrvatske se nije znalo za taj zločin, a kasnije se Tuđman otarasio te udbaške opcije na drugom općem saboru hdz-a.
dr.laki is offline  
Odgovori s citatom