Pogledaj jedan post
Old 12.05.2017., 14:20   #1
muz radi vani...

pozdrav svima, nova sam tu i voljela bih podijeliti svoju situaciju, tko ima volje neka prokomentira....
muz mi radi vani, dolazi doma svaki vikend,ja sam preko tjedna sama sa svojim poslom i dvoje djece(1 vrtic,1 skola) i more obaveza oko organizacije...
kad dođe za vikend gledamo nekako provest vrijeme zajedno,otic u prirodu s djecom,seks nam je predobar,al taj vikend proleti i opet ispocetka...
mene je ulovila neka depra,nis mi se neda umorna sam,preko tjedna jedva obavim obaveze s djecom, samo bi bila sama stresno mi je sve to, nemam neke prijatelje s kojima bi se podruzila s djecom zajedno,nemam ih kome ni ostavit da se posvetim nekim svojim hobijima i bas sam usamljena...
s druge strane on tamo ima i ekipu i vrijeme za svoje hobije i mislim da ne razumije kako je meni tu...
naravno da je tamo radi financija,nebi mogli prezivjet da radi tu,on je u italiji,razmisljam da se raspitamo da odemo svi zajedno zivjet tamo,al neznam gdje se informirat ni kako je tamo ni jeli to moguce, i opet stres kako bi se snasli svi skupa tamo i tako....
ima li jos vas koji ste sami s djecom pa da podijelite koji savjet i slicno
the untouched is offline  
Odgovori s citatom