Pogledaj jedan post
Old 15.08.2017., 11:40   #651


Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
zato kad idemo na izlet hoce nesto drugacije, nekakvu zabavu tipa lunapark, aquapark, igraonice, lude napuhance na moru i na kopnu, voznje vlakicima, brodicima, sportske sadrzaje, skole jedrenja, jahanje itd itd.
ja pak na izletu hocu negdje i dobro pojesti pa me zanima i gastronomska ponuda:raspa :

dakle, kad gledam preporuke za izlet - otvorim ovaj topic i dosad sam ovdje nasla sam dosta dobrih preporuka i na velik dio tih destinacija smo i otisli i bili ful zadovoljni.: top:
da me zanima gdje je plaza s oblutcima, dobar ulaz u more, hlad i povoljan smjestaj, isla bih se raspitati na onaj drugi topic.
cek, preporuke sa spektakularnom zabavom si nasla na ovom topicu
koje....?

ja iz majmainog posta nisam iscitala samo kvalitetu plaze, nego da je njena obitelj negdje na ljetovanju pa su svratili na izlet u Bale i da im se jakooooo svidjelo.
sto, vecina nas s crvima u guzici, radi na ljetovanju. negdje si smjesten, pa odes na izlet u manji/veci grad, vecu/manju plazu, sa i bez napuhanaca, autom, brodom, biciklima....ne znam zasto bi mjesto trebalo imati nesto spktakularno, bas naprotiv, ima nas, koji trazimo mir kad odemo na neki izlet, a najcesce samo promijenu.


Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ocito je problem u terminologiji.: )
ovo sve sto si navela meni je ljetovanje, a ono nesto po necemu posebnije (ne uvijek nuzno i skuplje) mi je izlet.

no nisam mislila filozofirati. samo me zanimala ponuda u balama. sad vise nismo ni blizu, ali da znam za ubuduce.
nije problem u terminologiji, nego u ocekivanjima
majamama je poprilicno detaljno napisala cega ima. osim gastroponude @maja, daj preporuku ak ste negdje dobro jeli (ak je tipicna istarska ponuda, cevapi me tam ne zanimaju )
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom