Tema: [HRT] 20pet
Pogledaj jedan post
Old 09.03.2012., 17:17   #64
Question Ljepljive tipke

Quote:
MOREX kaže: Pogledaj post
Evo kad nas se vec spominje, da i mi nesto kazemo. Prvi dan usli smo supruga i ja, jedan za drugim, svaki sa svog broja. Uzeli smo 2 x 2.000 kn. Bilo je u zivo a ne fake, bez ikakvog dogovora. Naplata je za cijeli razgovor ( dok nas oni nisu iskljucili ) 5,05 kn.
Pise u pravilima " po pozivu ".
Danas smo probali ekipno. Nakon automata smo dobili liniju, zvonilo je i kako se nitko nije javio linija je pukla.
"Mala kradja" u samom startu.
Mozda cete reci kako sam pohlepan ili nezasitan ali mislim da bi svatko od Vas volio svaki dan igrati i osvojiti pa tako i ja.
Iz mog "skromnog" iskustva igranja kvizova, mislim da ce ovaj put biti daleko najteze upasti u kviz. Nije potrebno imati niti znanja za kvalifikacijsko pitanje niti brzinu za odgovoriti na njega. Svaka baba od 80 godina moze okrenuti broj, i upasti u kviz.
Cista sreca!
Poz!
Magas
Treba li nakon sto se javi glasovna poruka odmah krenuti na redial ,ili ipak treba pričekati dok ne kaze da su sve linije zauzete ?
Nije da ce mi to puno pomoći ,jer ne zovem ni iz Rijeke ,ni iz Osijeka ,ali cu se malo manje osijecati glupo Puno hvala .
humani is offline  
Odgovori s citatom