Pogledaj jedan post
Old 01.10.2013., 13:58   #5996
[QUOTE=helena112;47006192]

Nadalje, ja nikako ne mogu ono što je Cansu sinoć izvela pripisati njenom ludilu! Zašto? Zato što za takvo što moraš biti iznimno pametan da bi ostvario takav plan...Za takav tijek događaja i plana možeš biti samo zla, ali vrlo pametna osaoba...luda bi se osoba izgubila u tome...ona nije, od početka do kraja je razvila događaj i ostvarila ga do kraja. Dok je pričala i priznavala svoje zločine nije zvučala ludo, nego vrlo pokvareno.
Sa tabletama ili vitaminima ona se itekako zna kontrolirati i okrenuti stvar na svoju stranu i korist. Prisjetim se samo kako je maherski pričala Emiru laži o Fer..sve ono što ide u njenu korist..dakle vrlo pametno..u svakoj situaciji je reagirala onako kako njoj odgovara u tom trenutku. Znači da žena ima itekakvu samokontrolu kad je potrebno.


Tako je... ona kao da je bolesna samo kad to njoj paše, da se izvuče, kao što se izvukla kada je Halil oteo Ferihu. Cansu sve što je učinila, učinila je svjesno i s namjerom da se osveti Ferihi jer joj je "ukrala njezinog princa".
__________________
Čekam. Ne znam što i ne znam koga. Ali čekam.
Tonka 24 is offline