Pogledaj jedan post
Old 02.05.2010., 16:28   #2711
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
prosla sam rinoplastiku prije mjesec i pol i imam osjecaj kao da je doticni doktor bio u zurbi i zezno me skroz pa eto molim sve koji su prosli sekundarnu operaciju nosa da napisu svoja iskustva jer ocito me ceka revizija.
@Kiki, više nas je takvih.
Nemoj misliti da su naši kirurzi najbolji + operiraju prekratko, tek tako.
Ja sam bila kod Glumičića.
Nije ništa bolji.Štanca noseve, podiže ih previše i nos gubi prirodan izgled.
Kad bi realno ocijenili nos naše Blanke, premalen je za njeno lice.
Samim time, nosnice dolaze do izražaja.
Možda bi netko sa stvarno velikim nosom nakon takve procedure bio zadovoljan rezultatima, ali ne i ja.

Upravo je problem naših kirurga što ne znaju napraviti nos koji se ljepše uklapa i pomaže harmoniji lica, a istodobno izgleda prirodno.
Osobno smatram da sam en face izgledala privlačnije i prirodnije, nego nakon meni nepotrebnog zahvata, na koji sam se brzopleto odlučila.
Jako je mnogo slučajeva da su ljudi nezadovoljni baš zato jer se pozornost skreće previše na nos, nos kao ukras lica itd.
Tko to želi?

Inače, ti si tek mjesec i pol od operacije. Nos će ti se mnogo mijenjati i transformirati, možda na kraju budeš zadovoljna.
Kako bilo, rješenje postoji. Iskreno, nisam sigurna da bi se "bacila" u ruke kojem domaćem kvazikirurgu na sekundarnu operaciju. Prva lekcija me previše koštala.
Svakako ću razmatrati reviziju za budućnost, ali ako treba spremna sam ići van Hrvatske, kod pravih specijalista, budući da se sekundarne procedure uvelike razlikuju od primarnih. Ima vremena.
Good luck.
Noela112 is offline