Pogledaj jedan post
Old 04.05.2010., 14:45   #2718
Quote:
lanika kaže: Pogledaj post
Jesi ti naglasila Glumičiću TOČNO kakav nos želiš ili si se dala njemu u ruke da napravi nos po svom nahođenju?
Uglavnom, ja sam rekla da ne želim drastičnu promjenu, nakon što me on uvjeravao da nitko to neće ni vidjeti. On će samo malčice spustiti nos i malo skratiti vršak. Problem jest, što sam bila lakomislena, jer sam na to pristala.
Ne mogu reći da je moj nos katastrofa, ali definitivno ne izgleda prirodno, kako bi trebao. Dakle, vršak je previše podignut.
Mislim da se takvi naštancani tipovi noseva ne bi smjeli više raditi, bez da se vodi računa o individualnosti lica.
Kontaktirala me i jedna cura iz Italije, koja ima isti problem, isto je nos kod njega radila.

Uglavnom, što je, tu je. Mislim da nikome nisam okaljala reputaciju, ali imam pravo reći kakva je situacija u mom slučaju i da nisam zadovoljna+ konzulacije mu traju jako kratko i nema kopmpjutorske simulacije.
Nos će vam biti nježniji...nedovoljno za mene.

Zato, prije bilo koje operacije razmislite i naglasite ono što želite, nemojte pasti na ono da će vam nos biti ljepši i pogledajte stil dotičnog kirurga.
Meni se njegov definitivno ne sviđa, a reklama definitivno nije sve.

Back on topic, pričajte o svojim friškijim iskustvima.
Noela112 is offline