Pogledaj jedan post
Old 08.11.2008., 21:58   #17
Quote:
mrak_694 kaže: Pogledaj post
Inače sam izvanredno zrela za svoje godine, čak i za bilo koje druge. Ispred svog vremena sam i malo me ljudi razumije, Nikad nisam imala dečka na duže vrijeme jer su mi svi nepodnošljivo djetinjasti.

Onda sam ovo ljeto postala punoljetna, i sve se promijenilo...Tu sam se večer napokon zaljubila u njega.

Naravno, tu smo večer spavali skupa.

To je apsolutno bio sex iz ljubavi, obostrano. On je jedina osoba koja je bila toliko blizu savršenstva.... On je dar s neba, ali zašto mi ga onda nebo uzima natrag sebi? Je li shvatilo da je presavršen za mene?


ako si ispred svog vremena, onda ovo tu nije nuzno pravo mjesto za savjet. mislis li ida je forum ispred svog vremena?

zasto se zaljubljujes u djetinjaste? malo mi je kontradiktorno. ocito ti se nesto svidja u njima.
sta mijenja punoljetnost? ikome od vas? osim sta ga policija ne moze krivicno gonit za sex s maloljetnicom.
sex iz ljubavi, apsolutno. ovo ne budem komentirala.
dar s neba...pazi sta zelis.
molim te shvati ovo kao dobronamjeran post. Muskarac od 29 je mozda malo ispred tvog vremena i zeli kratkorocno zadovoljstvo. ti jos projiciras film glavi gdje vrlo superiorno kontroliras emocije i onda padas pred sarmantnim, skoro-pa-savrsenim-od-Boga-poslanim tipa koji bi jebao
pisem ovo pod pretpostavkom da nisi troll.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline