Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 15:31   #1807
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Možda više nisam toliko upućen, ali Nexus da ima bolju kameru od Galaxy S7? U to JAKO sumnjam. Ako se ne varam, Nexusi jesu poznati po tome da imaju daleko najbolje performanse i fluidnost sučelja (vanilla android i te spike) ali tu priča staje. Znam da kad god sam ja kupovao neki mobitel, Nexusi su uvijek bili tek solidni po pitanju multimedije (kamera, zvuk, i ostalo), zato i jesu jeftiniji.
Nije tema pa cu probat kratko. 6P je dugo bio (meni imho je jos i danas) odlican za nocne fotke, ali i za dnevne. Ima svojih mana kao npr neprecizan fokus koje S7 uspjesno ispravlja.

S7 ima fluidnije sucelje od Nexusa 6P (custom ili stock rom, nebitno). Nevjerojatno, ne znam ni sam sto bi rekao.

Solidni su bili Nexus 5 i 6, kamere su im se tu pocele popravljati, i tek sa 6P su napravili lijepi bum (5X dijeli dosta toga s 6P i on je isto dosta dobar). Sve prije nexusa 5 je bilo lose po pitanju kamere, videa i zvuka.

Imao sam i koristio nexuse 4, 5, 5X, 6P, 7. Sada imam S7 i superzadovoljan sam. Posto mi je kamera bitna stavka, planirao sam sloziti jednu malo detaljniju analizu preko vikenda pa postam
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom