Pogledaj jedan post
Old 06.03.2003., 22:47   #4
Ja imam PCOS. Doktor (privatnik) me ubijao sa Dianama 35 za koje kaže da su JEDINI izbor liječenja te bolesti. Međutim pila sam ih godinu dana i mislila sam da ću svisnuti. Inače nemam problema sa mengom niti aknama, nego još gorim - dlakama. Da toga nema po licu, ne vjerujem da bi uopće i liječila taj prilično naporan poremećaj, ali i jako neugodan. Dr. kaže važno je imati dijete što prije. Ali ja dijete još ne želim. Sada sam na pauzi te čekam nalaze hormona nakon jednogodišnje terapije. Onda ću vidjeti šta dalje. Prekinuti th ili nastaviti sa problemima koje mi stvara terapija. A s obzirom da na tržištu, navodno, nema ništa drugo za taj poremećaj, (po mom dr.) onda neznam da li ću ikada ozdravtit, jer Diane više ne želim piti. Makar svaki dan mislim da više neću biti "zdrava". Inače sam dosta optimistična. u forumu sam pročitala za jednu curu također sa PCOS-om koja bi svoje akne mjenjala za dlake, ali vjeruj mi, nema ničega gorega od brade i brkova. Niti akne nisu strašne. A nitko te ne shvaća ozbiljno (mislim na doktore)....
teta mica is offline  
Odgovori s citatom