Tema: Marbo
Pogledaj jedan post
Old 27.01.2014., 20:10   #17
Quote:
Problemsolver kaže: Pogledaj post
Marbo je najveća prijevara na hrvatskom tržištu!

Srpski proizvod kojeg reklamiraju da je za sve, perut, androgenu alopeciju a ne koristi ništa. Ja sam ga kupio i koristio cijeli paket skoro godinu dana i tek tada sam shvatio kakva ovca sam. Poslao im email i odgovorili mi kako su uvjerenja da je to najbolji proizvod na svijetu (tj. na tržištu). Tek sam tada shvatio kakvi su to amateri.

Gledaj samo reklame, 'pomogao svima, garantirano pomaže'..totalna muljaža, srbi su dobri u tome. S čim garantiraju ako ne vračaju novac? Tipični 'made in Serbia' proizvod koji je tamo duplo jeftiniji, i nitko ga ne kupuje dvaput, te mislim da se nigdje ne prodaje osim u ex-yu zemljama,

Da, i ona teta u ljekarni više ne govori dobro o njima jer su je kupci iskritizirali, meni se čak i ispričala.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, totalna muljaza, Srbi su dobri u tome.. hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ok, sad sam se malo smirio.. U stvari, nisam jos. Hahahahahahahahahahahahahahahaha.. Pa ti si zbog neceg bas gnjevan.
Da li je ovo tema o Srbima ili o preparatu protiv ispadanja kose. Ne vjerujem da clanovima foruma pored njihovih problema trebaju jos i tvoji nacionalisticki ispadi.
Kakav moron.
Predrag Zak is offline  
Odgovori s citatom