Pogledaj jedan post
Old 27.10.2006., 10:19   #46
ja sam mozda malo preburno reagirala, to priznajem, al sigurno ne smatram normalnim da ti netko naplati 4500 kuna za 5 min. vatrometa ili isto toliko za light show isl. jer znam koliko realno stvari kostaju, a pogotovo koliko se cijene mijenjaju kada se sazna da je stranac ukljucen u vjencanje (kao i u mom slucaju npr.).....ako netko to moze platiti i smatra normalnim, hvala bogu, no mislim (a to je samo moje misljenje i nikoga ne zelim kritizirati) da je za ono sve navedeno cijena bila prevelika (to je zaboga cijena dvogodisnjeg odlicnog magisterija u inozemstvu!), no dobro jer bebe je ipak htjela sve sto se moglo uzeti i kao sto je i sama priznala najskuplje pozivnice isl. tako da joj usteda love nije bila na pameti (a ja sam npr. mahnito stedjela); svatko ima svoj izbor i ako je zadovoljan konacnim rezultatom , ja nemam sta vise tu reci.....


a inace da ne mislite da baljezgam gluposti, no ja sam bila na dosta inozemnih vjencanja; od meksika, do amerike i italije, a takoder i na jako imucnim i rastrosnim zabavama i zato mi se jednostavno cinilo da je omjer cijene i ponude malo nesrazmjeran (jer ovo sve navedeno je u nekim zemljama standard).....

PS moji talijani (koji nisu neka sirotinja) su pak bili sablaznjeni da smo mi potrosili uopce 9000 eura, no necu sad dolijevat ulje na vatru

no ispricavam se svima ako su me shvatili kao da ih kritiziram jer sam samo iskazivala moje misljenje, a to je valjda dozvoljeno?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom