Pogledaj jedan post
Old 07.09.2017., 00:24   #105
Naśao sam u internetu info, da kruże falś informacije o 3 i 4 elisna glavna propelera za spominjani ovdje "trio", jer se je u konaćnici odustalo od 3-elisnih glavnih propelera, te su na sva tri broda stavljeni sa 4 elise.

BTW caps lock i "vikanje" je u vezi pisanja sa svim velikim slovima a ne sa podebljanim/boldanim.
Neki kada neśto żele istaknuti podcrtavaju a drugi boldaju i nisu to nedozvoljene/nemilo vidjene radnje, za razliku od pisanja capslock-em.

Na stavljenoj snimci sa dna mora vidi se desni propeler -smjer kosina elisa i śarafi na njemu.

Śto se tiće teme, na poćetku sam mislio to śto i bonecrusher, ali s vremenom, poslije "detaljnjijih analiza" viśe (ne na 100%) vjerujem, da je na dnu Titanic.

Na 100% bi se moglo saznati, kada ne bi bilo toliko manipulacija informacijama, slikama itd.

Kod WTC jedan dio crne strane priće bio je povezan sa osiguranjem, pa kako je i kod Titanica u pitanju ne mala suma (u ono doba)...

Najveću mrlju na pretpostavku zamjene brodova, stavlja event zamjena KOMPLETNOG inventara medju brodovima.
Da se ne sazna, moralo bi to obaviti nekolicina ljudi (a ne desetine ili stotine njih), śto ovdje mislim da nije bio slućaj.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom