Pogledaj jedan post
Old 12.10.2004., 09:33   #37
charlotte, iste probleme sam i ja imala od rođenja
svaki mjesec sam imala gnojne angine sa temperaturom
svi su govorili da trebam izvadit mandule ali me je bilo strah
konačno sa 18 godina mi je pozlilo na tjelesnom
radi slabosti na jednoj školskoj utrci i pregleda krvi sam bila oslobođena tog najdražeg predmeta
odlučila sam se na operaciju koju su jedva uspjeli obaviti između stalnih upala. anestezija je bila lokalna, dobila sam onu injekciju od koje sam se samo cerekala makar sam umirala od straha
posjeli su me u stolicu, vezali ruke uz rukohvate i još mi dali da držim nekakav bijeli metalni tanjur u obliku velikog graha
operirao me je primarius Foretić sa anesteziologom. rekao mi je da zinem, stavio mi u usta nekakve škare kojima je jedan krak bila u obliku žlice, valjda da u nju padne odrezano. samo su pričali o tome kako uopće nema krvi i da je sve trulo. za čas je izvadio te škare. odmah sam im rekla da se jako bojim na što mi je odgovoreno da ne smijem govoriti jer je operacija gotova. odvezali su mi ruke i uzeli "tanjur" a ja sam ustala da odem na wc i osjetila da su mi noge ko kuhani makaroni
probudila sam se navečer u bolničkoj sobi sa odvratnim okusom u ustima i gladna ko vuk ali nisam ništa mogla jesti iako su mi dali nekakvu juhicu sa slamkom. drugo jutro su mi starci donesli banane ali isto nisam mogla gutati. kad su otišli izdržala sam još par sati i u pidžami zbrisala na taxi pa doma gdje su me na preporuku liječnika šopali su me Fortevitima (3x2) za one koji ne znaju to je neki mix vitamina.
dugo sam mami govorila da mogu jesti samo puding i sladoled dok me nije pročitala
kad je rana zarasla u jednom danu sam pojela kao cijeli mjesec prije operacije.
upale grla i dalje uredno imam ali samo jednom godišnje i to mi je previše.
nepta is offline  
Odgovori s citatom