Pogledaj jedan post
Old 22.07.2005., 19:12   #60
Quote:
Ipak, u House of Chains, Trull zna puno više o povijesti Edura nego u Midnight Tides. Zna za Hounds of Shadow i za T'lan Imass i hrpu drugih stvari. Plus, pri spomenu 'true kin' jedan kaže kak su ih lako uništili, dakle prošlo je dosta vremena, kad u Eduri (a s njima i Trull) već stigli u dijelove svijeta di žive Andii.
hehe..
Ako svki fanatik bio sam primoran otići na Malazan forum...
I baš je bila diskusija o Trullovom shorningu.
Onda se pojavio lik koji je citirao knjigu gdje piše:
"""The consesus on the time issue seems to be that several years must have passed,allowing Trull time to suffer,but Featherwitch,casting the tiles,says:

"'Bone Perch now stands as a throne that none shall occupy,for its shape has become inimical to taming.The throne's back is now hunched, the ribs drawn downward, the shoulder blades steep and narrow. The arms, upon which a ruler's arms would rest, are risen now, each in the visage of a wolf, and in theeir eyes burns savage life.' She paused, then intoned, 'The Hold of the Beast has found Twin Rulers.'"

This has to be Togg and Fandaray's reclaiming of their realm,which would mean only a few months had passed."""

Dakle "shorning" se radio u vrijeme borbe protiv Pannion Seera jer su tada Togg i Fanderay sjedli na Beast Hold prijestolje.

Otkud je Trull skupio znanja u kratvo vrijeme?
Nobody knows.
Quote:
Nego, onaj "brother" u prologu House of Chains uopće ne zvuči ko Rhulad. Govori u prvom licu jednine, za razliku od Rhulada.

Možda nije Rhulad ali gotovo sigurno se može reći da je to bio Rhulad.







Quote:
U biti baš me zanima oće li se Fear vratit s Scabandarijem da uzurpira prijestolje Edura. Pod uvjetom da ih prije Silchas ne ubije, that is.
E sada...
Pošto je Scabadari dobio klin posred lubanje on je nekoj House Of Azath...
Kao će Fear doći do njega to samo Erikson zna.

Quote:
Mislim da je Cottillion savršeno sposoban da sredi nekog Edur ribara ili recimo Trulla. Bili oni starija rasa ili ne.
Točno...Trull nije Edur Warlock i ne koristi Elder Magic.
E sada..Cotillon protiv nekog Bonecastera ili Tiste warlocka....
Loše bi se proveo naš dragi Assasin.



Quote:
siguran sam da kad se Forkrul Assail pojave u većem broju da će oni bit najveći BAD-ASS ikad

Pazi....
Forkul Assail ne koriste nikakve magije...posjeduju samo Immunity to magic. Ono..."Alien"-like killeri.

Quote:
Karsa je bil kao najveća faca ikad. A sad izgleda da bi ga Iron Bars pregazio da se ikad sretnu.
Samo zato jer je Iron Bars "Awoven". Tj..ne može umrijeti dok ne pronađe Kazz D' Avorea.
A i Karsa je postao ultimate killer tek voljom Chained Goda.


Quote:
Što se mene tiče, može Gothos bit naj-naj-naj-naj faca u rangu jebenog Dartha Vadera ili Buda Spencera, ali ga Fiddler može pobjedit ako to Erikson napiše uvjerljivo i interesantno.
Jeste.
Ali ne vjerujem u opciju Icarium razruši sve House of Azath da dođe do oca a onda ih sjebe neki zalutali "sharper".
To je već bilo sa Raestom,a Erikson se ne voli ponavljati.
Quote:
U biti ne volim ni razmišljat o tome tko je jači, kao da postoji nekakava ljestvica. Oduzima od napetosti u čitanju knjige kad znaš da je XX na 3. mjestu, a YY na 7., pa XX ga uvijek mora pobjedit.
Pa baš to Erikson ne radi.
K'Rul bi trebao biti apsolutni gospodar svijeta jer je tvorac svih warrena..., a opet tisućama godina je bio totalna pušiona zbog jedne jedine kletve smrtnog čovjeka.
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom