Pogledaj jedan post
Old 02.09.2017., 01:08   #25
Poglavica Tamni Oblak se vratio...j**i ga. Nekoliko me ljudi pitalo o Monaco-u

CEO od Monaco-a i njegova dva zamjenika su bili u kompaniji Ensogo čije je trgovanje ASX(australijska verzija SEC-a) zaustavila radi sumnje u prevaru (scam). Istraga još traje. Ljudi su platili unaprijed i nisu dobili robu.

Monaco je kopija Tokencard-a, a uskoro dolazi još jedan isti.

Opet isto s**nje s disclaimer-om "ne prodajemo kupcima is SAD". Ovo sranje koristi svaki drugi ICO i altcoin i misle da ih rješava SEC jurisdikcije. Nije. Diže mi se kosa na glavi svaki puta kad pročitam ovo.

Što rade? Planiraju prodaju kripto debitne kartice kao i mnogi drugi (Bitpay, Xapo, Cryptpay, SpectroCoin etc.). Kažem planiraju, jer imaju problema s Visom da. Nigdje ne pišu zašto su bolji od ostalih i kako će im preoteti tržište.

Logo su gotovo kopirali od BAT-a.

Vidi se da su profesionalci (limitiranje izdavanja prvih kartica, etc.), ali previše je negativnih faktora koji poništavaju pozitivne.

Ocjena:Prerizično i špekulacija.

Da znam da će biti oslobođeni u istrazi i da mi jasno objasne kako će uzeti dio tržišta od mase drugih kripto debitnih kartica, razmislio bih o daljnjoj analizi.

Drago mi je što postoje, jer konkurencija čini sustav jačim i zdravijim.

Radije ću preko EquityZen-a kupiti derivative BitPay-a tj. kladim se na njihove konkurente.
Barrex is offline